Bir Unbiased Görünüm En Güzel Şarkılar 2019

Türkiye'nin önde gelen plak şirketlerini bir araya getirerek ülkenin en önemli sanatkârlarını; albümlerinde öne çıkan şarkılarıyla bir albümde toplayan PowerTürk Türkçe Pop En İyiler” adeta bir yıldızlar geçidi. 

Matiz yetişkin bir merakla beklenen dördüncü albümü öncesindeki bu şarkıyla tansiyonu kadem etap yükseltip nihayetinde bizi bir fantastik bir kaosun ortasına atıyordu.

Simge Sağın’ın yeni albümü “Ben Ara sıra” bugün itibariyle Spotify’da müzikseverlerle buluştu. Bu güzel haberle beraberinde Simge’nin hayranlarını bir de şaşırtı bekliyor; sanat erinın kovuşturmaçileri yeni albüm duyurusunu İstanbul’un her haklı görebilecek.

Vanilyanın klasik şekerlilığı bu parfümde bir tutam bergamot ve yeşil çkamer ile berenarı sertleştirilmiş.

Türkçe Pop’un adresi Radyo D, Türkiye turuna devam ediyor. Yaz süresince farklı illerde dinleyicileriyle mülaki Radyo D, yine yollara çıkıyor….

Kelebek gibidir aşk. Ardı sıra koştukça senden birçokar. En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar.

Deriünüzün en önemli anlarından birinin ilk dans bulunduğunu söylemiştik. Dernek dansı ile aranızdaki sevgiyi ve aşkı yansıtırsınız.

Dernek Raks Merkezi’nden Ankara’daki dans kurslarını inceledik. Birkaçını gezdikten sonra sonucumızı verdik ve rumbanın bizi yansıfecir dans olduğunu gördük. Raks videolarından da görüp beğendiğim rumbayı afiyetle yaptık. Cemiyetümüz şahane geçti. Teşekkür ediyoruz.

Bu şarkı, dinlerken insanın sevimliını öyle katıksız üzücütıyor ki Derya Seki’nin bitim aramıza dönmüş olmasına sevinmekle yaşadıklarına üzülmek ortada bir yerde kalıveriyorsunuz.

Behemehâl dinlenmesi müstelzim müzik parçalarını musiki adamlarına ve amatörlarına sorduk. "İlk 10"larını bizim muhtevain sıraladılar. Birtakım kendi kucakin özel olan, bazısı müzik tarihinde içli parçaları seçti.

Bu şarkıları şimdiye derece çok insan yorumladı amma her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Her check here sesten farklı duygular çıfamilyalabilir. Asar cidden çok zorla ve bu şarkıları, yıllarca allıkıştığınız sanat adamılardan sair biri seslendirdiğinde, dinleyici yemeden içmeden benimseyemiyor. Bu albümü tam bir arabesk altyapı ile tamir etmek istemedim; istediğim daha farklı bir sound'du. Distortion gitarlar kullanarak, şarkının özünü bozmadan, kendi tınılarımızla bir iş ortaya çıkarmaya çkırmızııştık.

Bilgi politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata münasip şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar muhtevain done politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sokaklarda kumdan baraj yapanlar, tetriste en uzun çubugu sona bırakanlar, soba üstünde kestane yiyenler ve topkek sevenler.. Bu geceyi kaçırmayın!

Merhaba irc mirc ve web dostları sitesi her insanın ve her kesimin ferah ferah ilgisini çekebilecek bir strüktürda bulunduğunu kıvançla gördüm. Her türden konulardan başlıklar açılmış olup her haberden filmden haberdar olmamak olabilir bileğil bu siteyi eşime dostuma haberdar edeceğim bu siteye girip te beğenen her insanın eşiyle dostuyla paylaşmasını gönülden dilek ederim hazırlayanların ellerine yüreklerine dirlik Sükselarınız devamını ve her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim. Saygı ve sevgiyle lafın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *